Koncerty

, czyli muzyka najlepiej smakuje na żywo


Informacje dla organizatorów

Jeśli chcesz, by Emigranci zagrali w Twoim mieście lub w czasie organizowanego przez Ciebie wydarzenia, skontaktuj się z nami.

Tel. 502-529-026
email: emigranci@emigranci.pl

Rider koncertowy do pobrania


Gwarantujemy doskonałą rozrywkę i zabawę.

Emigranci zapewnią najwyższy poziom rozrywki na koncertach, niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z imprezą w sali klubowej czy też z koncertem plenerowym.
Jesteśmy gotowi wesprzeć naszymi dźwiękami waszą imprezę firmową, dni miasta czy tez zagrać doskonale przygotowany koncert radiowy. Zespół, obecny na polskim rynku muzycznym od 20 lat, wykonuje utwory, które doskonale znają wszystkie pokolenia. W tracie występu rozbawiona publika chętnie nawiązuje bliższy kontakt z zespołem wspierając go owacyjnym śpiewem. Bo któż nie zna takich przebojów jak
„Na falochronie”, „Prosto do słońca” czy też „Rosja i Ameryka”.

Doskonale dobrany repertuar
Koncert Emigrantów to mieszanka najlepszych kompozycji z płyt "Rosja i Ameryka", "Mówię do Ciebie" oraz "...I inne utwory". Nowe, bogate aranżacje przebojów gwarantują, że brzmią one w pełni współcześnie. Zespół oprócz autorskich kompozycji wykonuje dwa covery "Przygodę bez miłości" zespołu Test oraz "Piosenkę Emigrantów" Led Zeppelin.
Rockowe hity stanowią zazwyczaj finał koncertu, co gwarantuje, że tak dynamiczne utwory nie pozwoliły, aby ktokolwiek stał w miejscu. Emigranci to muzycy obecni od wielu lat na polskim rynku i tak doborowy skład nie pozwala, aby jego dźwięki były wspierane jakimikolwiek playbackiem lub półplaybackiem. Koncert jest w 100 % wykonywany na żywo i przez to jesteśmy autentyczni, bo mamy świadomość, że prawdziwego widza nie da się oszukać.

Show
Zespół oprócz starannie przygotowanego repertuaru, nawiązuje bliski kontakt z publicznością.
Każdy z członków zespołu jest mocno zaangażowany w występ - nawet odległe stanowisko perkusisty uczestniczy w tym swojego rodzaju show. Dzięki indywidualnym podejściu do każdego występu każdy koncert jest naprawdę inny.

Fani
Zespół chce być dostępny dla widzów i fanów. Po koncercie organizowane są zwykle spotkania, na których można otrzymać autografy, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, porozmawiać z członkami zespołu, wymienić spostrzeżenia o występach.

Top Zdjęcia
Emigranci w sieci
Partnerzy